Apie Perpetuum Mobile

UAB ,,Perpetuum mobile" – specializuota akumuliatorių baterijų tiekimo ir jų priežiūros įmonė - įsteigta 1995 metais. Per daugiau nei 22 metus sukaupta darbo patirtis suteikė galimybę klientams pasiūlyti išbandytus gaminius, patikrintą ir pagal klientų pageidavimus patobulintą aptarnavimą.

Bendrovės biuras ir pagrindinis sandėlis yra: Nemuno g. 115, Klaipėdoje. Akumuliatorių sandėlis taip pat yra ir Jono Kazlausko g.1, Vilniuje.

UAB ,,Perpetuum mobile" prekes tiekia organizuoja visoje Lietuvoje. Klientas prekę gali pasirinkti pagal jam aktualius kriterijus: kokybę, kainą, gamintoją.

UAB ,,Perpetuum mobile“ tiekia – ,,ZAP", ,,Energizer", ,,TAB", ,,Topla", akumuliatorių baterijas. Tai akumuliatoriai visiems lengviesiems ir krovininiams automobiliams, žemės ūkio ir statybinei technikai, autobusams, motociklams, kempingo nameliams, laivams, valčių elektros varikliams, invalidų vežimėliams, signalizacijos ir avarinio apšvietimo sistemoms.

UAB ,,Perpetuum mobile “ teikiamos paslaugos: konsultacijos akumuliatorių naudojimo klausimais, akumuliatorių testavimas ir įkrovimas, automobilių elektros įrangos testavimas ir akumuliatorių baterijos paruošimas naudoti, akumuliatorių saugojimas, pakaitinių akumuliatorių išdavimas, akumuliatorių taisymas.

UAB ,,Perpetuum mobile “ darbo principas – klientams teikti kokybiškas paslaugas. Bendrovė ir ateityje numato plėsti teikiamų paslaugų įvairovę, organizuoti atstovaujamų kompanijų naujausių gaminių, technologijų pristatymus ir pateikti informaciją apie techninius sprendimus, taip pat padėti rasti optimalų klausimo sprendimą.