Dažniausiai užduodami klausimai

Prekių užsakymas, apmokėjimas, pristatymas
 • Ar Jūsų prekių kainos yra su PVM?

   Taip, visų prekių kainos mūsų parduotuvėje nurodytos su PVM.

 • Ar gali mano užsakytas prekes atsiimti kitas asmuo?

  Taip, gali. Pateikiant užsakymą, papildomos informacijos laukelyje galite nurodyti užsakymą atsiimančio asmens vardą bei pavardę arba galite susisiekti su mumis telefonu +37046 36704 arba el. paštu info@perpetuum-mobile.lt

  Prekes atsiimantis asmuo privalo pateikti savo galiojantį asmens dokumentą. 

 • Ar gali prekes pirkti įmonė ? Ar išrašote sąskaitas faktūras ?

  Taip, mūsų parduotuvėje  įmonės prekes pirkti gali. 

  Pateikiant užsakymą, galėsite nurodyti, kad prekės perkamos juridinio asmens vardu bei nurodyti sąskaitos faktūros išrašymui reikalingus rekvizitus. 

  Užsakymo išankstinę sąskaitą faktūrą galėsite atsispausdinti iš karto pateikus užsakymą.  Išrašytą užsakymo sąskaitą faktūrą pateikiama kartu su pristatomomis prekėmis.

 • Ar galiu padaryti užsakymą telefonu arba el. paštu?

  Taip, galite. 

  Norėdami pateikti užsakymą telefonu, susisiekite su mumis +37046367004 (darbo laikas: I-V 9:00 - 18:00 val.). Jums tereikės pasakyti prekes, kurias pageidaujate užsisakyti bei savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą bei telefono numerį).

  Norėdami pateikti užsakymą el. paštu, parašykite mums adresu info@perpetuum-mobile.lt  nurodykite prekių, kurias norite įsigyti, nuorodas iš www.perpetuum-mobile.lt bei surašykite savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą bei telefono numerį). Taip pat laiške nurodykite, kokiu būdu pageidausite gauti užsakytas prekes ir kokiu būdu Jums būtų patogiausia atsiskaityti.

  Apie patvirtintus užsakymus bei tolimesnę jų eigą, informuosime Jus el. paštu arba telefonu.

 • Ar galiu pats atvažiuoti pasiimti prekę?

  Taip, galite. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atvyksite atsiimti ir kur pageidaujate jas atsiimti.

  Kai užsakymas bus paruoštas atsiimti, mes Jus apie tai nedelsiant informuosime el. paštu. Po informavimo užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas pateikiant galiojantį asmens dokumentą.

 • Ar galiu prekę gauti greičiau nei nurodytas terminas?

  Kiekvienos prekės aprašyme pateiktas preliminarus prekės pristatymo laikas, tačiau dažnai siuntas pristatome greičiau nei per nurodytą terminą. 

 • Ar prekių kainos Jūsų parduotuvėje ir internetinėje parduotuvėje vienodos?

  Ne. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir mūsų bei partnerių parduotuvėse gali skirtis. Atsiųskite pageidaujamų prekių sąrašą el-paštu info@perpetuum-mobile.lt. Jeigu turėsime šias prekes reikiamoje parduotuvėje mes Jus informuosime apie esamą galimybę nusipirkti jas internetinės parduotuvės kaina. Šis pasiūlymas galioja tik KAUNE, KLAIPĖDOJE ir VILNIUJE.    

 • Ar priklauso prekės pristatymo kaina nuo pristatymo vietos?

  Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Pristatymo kainos nuo pristatymo vietos išskyrus Kuršių neriją nepriklauso. 

  Užsakymus, kurių vertė iki 500 litų visoje LIETUVOJE pristatome už 10 Litų mokestį, užsakymus, kurių vertė virš 500 Litų pristatome nemokamai. Pristatymas į Kuršių neriją visais atvejais papildomai kainuoja 150 Litų.

  Tačiau jeigu Jūs pageidaujate, tai prekes galite atsiimti mūsų ir mūsų partnerių parduotuvėse:

  • Nemuno g. 115, LT-93249, Klaipėda
  • Jono Kazlausko g. 1, LT-08314 Vilnius
  • Savanorių pr. 304A, Kaunas
 • Ar pristatote prekes į užsienį?

  Šiuo metu prekes pristatome tik Lietuvoje.

 • Kaip galiu atsiskaityti už prekes?

  Užsakymą galite apmokėti bankiniu pavedimu per MOKĖJIMAI.LT elektroninės bankininkystės sistemas ir atskirais atvejais apmokėti atsiimdami prekes. 

 • Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?

  Apie pageidavimą atšaukti savo užsakymą reikia informuoti mus telefonu +37046 367004 ar el. paštu info@perpetuum-mobile.lt.

  Tačiau jeigu Jūs sumokėjote pinigus ir mes pradėjome vykdyti Jūsų užsakymą, tai užsakymas atšaukiamas pagal galiojančias prekių grąžinimo taisykles.

 • Kokias garantines sąlygas suteikiate prekėms, pirktoms internetinėje parduotuvėje?

  Prekėms, pirktoms internetinėje parduotuvėje galioja tokios pačios garantijos kaip ir prekėms, pirktoms įprastoje parduotuvėje.