Privatumo politika

UAB “PERPETUUM-MOBILE” lankytojų duomenų rinkimas naudojantis interneto svetaine

Slapukai

Slapukas yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kuris Jūsų sutikimu įrašomas į Jūsų naršyklę arba standųjį Jūsų kompiuterio diską. Siekiant skirtingų tikslų, naudojami skirtingi slapukai. Slapukai taip pat padeda mums atskirti Jus nuo kitų interneto svetainės naudotojų bei užtikrina sklandų naudojimąsi svetaine.

Slapuko pavadinimas Duomenų tvarkymo tikslas/ paskirtis Sukūrimo momentas Galiojimolaikas
1P_JAR Analitinis Google Analytics programos slapukas, renkantis statistinius vartotojo elgsenos svetainėje duomenis Vartotojui apsilankius svetainėje 1 mėn.
CONSENT Tikrina vartotojo sutikimą naudoti slapukus Vartotojui atlikus pasirinkimus interneto svetainėje 1 metai
NID Analitinis Google Analytics programos slapukas, suteikiantis ir saugantis vartotojo unikalų ID ir pagal jį atpažįstantis tam tikrus vartotojo pasirinkimus Klientui apsilankius interneto svetainėje 6 mėn.
PHPSESSID Sukuria ir saugo sesijos ID Klientui apsilankius interneto svetainėje Iki naršyklės uždarymo
_cfuid Trečiųjų šalių platformos veikimui būtinas slapukas: Paysera Klientui apsilankius interneto svetainėje 1 metai
_utma

Analitiniai Google Analytics programos slapukai, identifikuojantys unikalius lankytojus, renka informaciją apie vartotojų sesijas.

Vartotojui apsilankius interneto svetainėje 30 min
_utmb 6 mėn
_utmc 2 metus
_utmz Iki naršyklės uždarymo
_utmt Analitinis Google Analytics programos slapukas, atpažįstantis vartotoją ir jo sesijas. Vartotojui apsilankius interneto svetainėje Kaskart perkrovus/ naršant po svetainės puslapius
_ga Analitinis Google Analytics slapukas, sekantis vartotojo veiksmus svetainėje. Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti. Klientui apsilankius interneto svetainėje 2 metus
_gid Analitinis Google Analytics slapukas, renkantis statistinę informaciją apie naudotoją (slapukas nerenka jokių asmens duomenų, o suteikia kiekvienam vartotojui iD pagal savo apskaitą). Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti. Klientui apsilankius interneto svetainėje 24 val.

 

Daugiau apie trečiųjų šalių naudojamus slapukus skaitykite Google Analytics puslapyje

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet išjungus, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų sklandžiai. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.