Tai įdomu

Naujienos

Klaipėdoje atidaryta nauja parduotuvė automobilininkams '2013-11-20

Penkiolika metų Lietuvoje veikianti bendrovė „Perpetuum-mobile“ , užsiimanti akumuliatorių tiekimu ir priežiūra, uostamiestyje atidarė naują specializuotą parduotuvę.

Akumuliatoriai ZAP: kokybė ir Europos pasitikėjimas '2013-08-30

Kai ateina laikas pasikeisti akumuliatorių, automobilio šeimininkui tenka spręsti nelengvą užduotį. Viena vertus, norisi įsigyti bateriją, kuri patikimai ir ilgai tarnaus net ekstremaliomis eksploatavimo sąlygomis. Kita vertus,  esant didelei akumuliatorių pasiūlai, kyla noras sutaupyti.

Akumuliatorių eksplotacija '2013-06-17

Akumuliatorius negamina elektros energijos, o tik ją kaupia ir atiduoda. Energiją gamina tik užvesto automobilio generatorius.
Daugelis vartotojų stebisi, kodėl jų automobilio akumuliatorius tarnavo taip trumpai, lyginant su draugo ar kaimyno automobilio akumuliatoriumi. Na žinoma, visų pirma kaltiname kitus (gamintoją, pardavėją, automobilį, žiemos šalčius ir t.t.), ir nesusimąstome, ar teisingai akumuliatorius buvo eksploatuojamas. Kai automobilio užvesti nepavyksta, per vėlu jau būna kažką kaltinti. Leiskite Jums priminti taisykles, kurios taikomos automobilių akumuliatoriams.

© Developed by CommerceLab